| bogdan88 a întrebat:

Am niste casti HyperX Cloud Revolver Black si la microfon, cand vorbesc si pe Discord si pe CS:GO se aude un barait, bazait sau cum vreti voi... Ce pot sa fac sa rezolv aceasta problema?

6 răspunsuri:
| saftaiiustin a răspuns:

Pai descarca driverele de pe internet pentru castile tale si activeaza ala cu mic noises

| bogdan88 explică (pentru saftaiiustin):

De unde imi pot lua driverele ca nu le gasesc?

| saftaiiustin a răspuns (pentru bogdan88):

Se pare ca nu exista ca la steelseries pe care le detin
dar oricum aspectul acelor casti e genial big grin

| bogdan88 explică (pentru saftaiiustin):

Am reusit, era o setare de cacao... nu te pricepi cumva si la sonic radar?

| saftaiiustin a răspuns (pentru bogdan88):

Daca folosesti in ca go iei VAC ca iti da un avantaj

| saftaiiustin a răspuns:

Primesti report ca esti un copil prost ce da raspunsuri random sa primeasca si el "campionul zilei"