| MaRRiaN a întrebat:

Am niste documente de trimis din Bucuresti la Cluj. Mi s-a refomandat sa trimit ca si Scrisoare recomandata. La Posta Romana am fost 2 zile la rand si dupa ce ca am stat mult la coada, fix atunci era si sistem cazut. Ce alta varianta de a trimite o Recomandata mai am? Vreun serviciu de curierat prin care pot face asta, stiti? Multumesc

Răspuns Câştigător
| M7Seven a răspuns:

Urgent Cargus
GLS
X-Curier
DPD
Fan Curier

Dintre toate firmele de mai sus Fan Curier mi se par cei mai rapizi dar sunt si ceva mai scumpi

1 răspuns:
| DennisW a răspuns:

Sameday.