| bogdan88 a întrebat:

Am o husa unde marginile sunt din aluminiu satinat si spatele din plastic lucios... Prima data se pun marginile si dupa aceea se impinge spatele. Am un telefon Huawei P9 plus. Acum, am o mica problema. Cand am husa, nu prind semnal bun ca inainte, nici GPS. Daca o dau jos e totul normal. Nu as putea sa fac cumva ca, cu aceasta husa sa prind semnal puternic si GPS?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aluminiul acela iti acopera antele care pot fi ori in parte de sus, ori jos.La Huawei in general sunt jos.
Avand informatia aia, trebuie sa inlocuieste partea de jos ori cu plastic ori cu nimic.

| bogdan88 explică (pentru anonim_4396):

Dar are taieturi, intra pe mobiledirect si cauta Carcasa ultraslim Huawei P9 Plus - Brushed Aluminium Black