| pinpointer a întrebat:

Am o intreb: Ce program de editare video credeti ca e mai bun Adobe After Effect sau Sony Vegas?

5 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Nu le poti compara, nu sunt acelasi lucru. Sau tie iti place sa compari pepeni cu prune?
Echivalentul lui Sony Vegas e Adobe Premiere.
Daca vrei sa faci ceva calumea o sa ai nevoie si de after effects si de premiere/Sony vegas.

| monstrulet a răspuns:

Daca vrei sa lucrezi si cu after efects cel mai bine e sa lucrezi cu premiere, sunt facute sa lucreze unu cu altu, poti sa muti clipurile video intre ele, sa le modifici. Cu vegas si after efects e mai mare bataia de cap...

| thegreatgatsby a răspuns:

Adobe

| pinpointer explică:

Bine atunci care e mai usor de folosti sau mai util Sony Vegas sau Adobe Premier Pro

| pinpointer explică:

Asta stiam deja dar legat de Premier singur este mai bun sau mai prost decat Sony Vegas?