| EU13Nmc a întrebat:

Salut am o întrebare, as vrea sa dau sala auto pentru categoria b si am înțeles ca ar fi nevoie sa ai vaccinurile facut, stie cineva daca pot merge doar cu test? Menționez ca prima doza am făcut o deja

Răspuns Câştigător
| florin926481f a răspuns:

Eu stiu ca merge si cu test negativ, asa se afisase de cei de la permise.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, doar cu vaccin
Prietenul meu are și el sala și a primit mesaj că pentru a putea susține examenul are nevoie de vaccin valabil de cel puțin 10 zile