| aduntorida a întrebat:

Salut, am o intrebare legata de pcul meu si de antivirusul meu, AVAST. La privacy >-- SecureLine VPN imi apare : "hmmm, your connection isn't private, which means anyone can see what you are doing". Insa antivirusul imi spune ca pc eu e protejat. Are si de a face cu routerul, la lacatel nu e aprinsa nici o luminita.
Ar trebui sa ma ingrijorez? Data, ziua le am puse corect si tin sa va anunt ca pe google NU-MI apare asa ceva.
daca nu m-am exprimat bine, va rog sa ma scuzati.

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Reclama... treci mai departe.

| iwefgOficiall a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar si mie ami apare sa-l activez si cere si bani posibil sa fie un pic important.
Dar nu ai de ce sa-ti faci griji ca nu vede nimeni ce faci tu.