| Dragut_Nicole_Alexandra_1998 a întrebat:

Salut, am o intrebare: Pot sa cumpar ROBUX cu lei sau euro? Sau merge decat cu USD?

Răspuns Câştigător
| RaduTheTPUMaster a răspuns:

Dea, se poate: te duci la upgrade now, selectezi robux si cand iti sa sa selectezi metoda payment selectezi Rixty. Se va deschide alta fereastra cu Rixty unde va trebui sa iti faci cont iar apoi sa bagi suma RON cu care iei robux si gata.

2 răspunsuri:
| sebiibes a răspuns:

Daca cumperi prin paysafe iti cand dai pe ...USD dupa te duce sa platesti tii transforma in euro sau lei dar stiu ca merge chiar si daca dai paypal