| Stefffanutz a întrebat:

Salut, Am o mare problema am facut de curand ceva prin pc am bagat niste rami si cateva zile nu o mers pc pana nu stiu ce am facut singur pe acolo, asa sa trecem la subiect, cand bag pc in priza porneste singur fara sa dau pe buton, un prieten mi-a zis ca trebuie sa faci ceva din biosstraight face va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| bluexaren a răspuns:

Scoate bateria de la bios cu atentie si tine-o 30 secunde scoasa dupa care bag-o inapoi si cand pornesti pc-ul dai start as default. daca iti apare daca nu apasa F2 de obicei intra in bios si dai restore la tot bios-ul happy