| Edouard_Edy_1997 a întrebat:

Salut am o probelma,am un laptop Fujitsu Siemens,si ieri am incercat sa reinstalez windows 7, toate bune pana mi`a aparut setup is starting. si asa a ramas vreo 40 mine si am mai reincercat de vreo 10 ori dar tot asa aparea,oare de ce? Nu ma prea pricep cum se fac setarile in bios calumea? explicatimi dar fara linkuri si nu mai stiu ce, ce trebuie facut inainte de instalarea windowsului. Si cum?

1 răspuns:
| IlieFloryn1992 a răspuns:

Daca nu ai rezolvat adauga-ma pe skype si te ajut, deleanu.manu id