| razvyi a întrebat:

Salut am o problema cu calculatoru, la o secunda dupa ce s-a inchis porneste singur. ce sa fac ajutat-ma va rog.

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Probabil s-a blocat butonul de la unitate, pe pozitia "apasat".

| DoRu a răspuns:

Se poate sa fie o problema cu placa de baza. Nu sunt f. sigur... big grin

| ionutk9 a răspuns:

Dupa ce il opresti scoate-l din priza repede asta ar fi o solutie 2 cheama un popa sa il exorcizeze

| Trefla a răspuns:

Schimba sursawinking

| deea_4470 a răspuns:

Salut happy

Pai vezi ca poate ai setat tu de jos de acolo sa se aprinda din nou.
Uita-te bine,intra jos la start... apoi intra la shut down (acolo unde dai sa-l inchizi).
Eu cand dau acolo imi apare. ceva de genu ce vreau sa fac cu computer-ul, nu stiu exact daca si tie iti apare asa.
Umbla pe la setarile de acolo si vezi ce se intampla.
Iar daca nici asa nu merge, atunci cheama pe cineva pentru a ti-l face.

Succes!