| coszma19 a întrebat:

Salut
- am o problema cu equlizer-ul la android.
- am un LG optimus l3.
- intru in player, dau play, dau optiuni, mai multe, efecte sonore, si imi zice?
- aplicatia muzica (procesul com.android,music) s-a oprit in mod neasteptat. incercati din nou.

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

Nu cred ca este android-ul official, dai resetare din fabrica (se pierd date) sau pune alt soft.O metoda mai simpla este sa iti instalezi un player audio ca ex: apollo sau poti scrie in google play cuvinte cheie gen player audio.