| Mahsheuxz a întrebat:

Salut, am o problema cu imprimanta si nu stiu ce are. Cand vreau sa trag ceva la imprimanta imi trage hartia doar ca o trage stramb si dupa se blocheaza, stie cineva ce are si ce pot sa ii fac?

3 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Verifică rolă aceea dacă e curata / dreapta.
Verifica dacă nu e prea multă hârtie.
Verifica dacă sunt piciorușele alea de dimensiunea foii corespunzător așezate (sa nu fie pentru A5)

| Mahsheuxz explică (pentru Edw08):

E reglata dimensiunea pentru A4. Dar nu stiu cum se verifica rola, daca poti sa imi spui cum laughing) btw am un Canon MG2550S

| Edw08 a răspuns (pentru Mahsheuxz):

Nu mă pricep la Canon, pe Samsung te-aș fi putut ajuta