| Glad98 a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul, cand il pornesc imi merge perfect pana imi arata "Welcome" la intrarea in windows si apoi imi da eroare.Ce sa fac Urgent!

4 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Deschide cu dvd-ul de boot in dvd-rw/se incarca ca la instalare, alegi optiunea "reparare"/boot/restart.

| Tzutzy09 a răspuns:

Ai windows7, daca da a expirat licenta o sa iti dispara in curand imaginea de fundal si tot asa

| SmokeyEye a răspuns:

Ce eroare? Contine cuvantul genuine? Ai facut update-uri la windows? KB971033 >:)

Daca asta e problema, atunci rezolvarea e: http://www.youtube.com/watch?v=IwRfCcmsTI0

| andiflorescu a răspuns:

E foarte posibil sa-ti fi "picat" windowsul. incearca o reinstalare happy