| lucian69 a întrebat:

Am o problema cu laptopul se incalzeste tare si foarte repede am fost cu el la un service si l-am curatat, dar tot asa se incalzeste ce sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Cumpara-i un coolerpad, si schimba-i pasta termoconductoare.problema mai este si windowsul. daca ai un window scare foloseste multe resurse se poate supraincalzi procesorul.

3 răspunsuri:
| Joker11 a răspuns:

Te asigur ca e din cauza bateriei.

| deliqventa13 a răspuns:

Eu de obicei cand vad ca se incalzeste il scot de la incarcat si nu il mai folosesc atat de mult

| andrei690 a răspuns:

Schimba pasta termoconductoare de la procesor si uita te in bios la temperaturi sa vezi ce se incinge cel mai tare .Altceva..ai putea sa nu l mai ti in poala sa isi poata face racirea