| Dobitoc a întrebat:

Am o problema cu pc azi cand instalam un joc mi s-a blocat di dupa ce i-am dat restart imi arata ecranul in dungi ca si cum s-ar fistricat monitorul am reinstalat windowsul si tot la fel ba mai mult nu se deschide pana la desktop isi da restart singur care ar fi problema sa fie vreun virus sau ceva stricat la el? scuze pentru scrisul oribil dar scriu dupa telefon

5 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Incearca sa intri in Safe Mode si sa dai un restore la PC. Daca nu reusesti, singura solutie ar fi sa reinstalezi sistemul de operare si sa pui ultima versiune de driver de la placa video.

| Alecriss a răspuns:

Nu e virus si clar nu de la leduri. Poate fi vorba de o suprasarcina data in monitor si e posibil sa se fi ars un circuit.

| GeorgeANDreis a răspuns:

Daca ai mai multe linii sau ars ledurile de la monitor daca ai o linie s-a ars un led! Asta-i tot!

| GeorgeANDreis a răspuns:

S-au stricat ledurile!

| adrian05 a răspuns:

Sau poate ai vreo problema la Placa video...