| mihai234 a întrebat:

Salut,am o problema cu PC, nu am niciun virus dar merge uneori foarte greu si se deschide foarte greu si nu imi apare cand deschid desktopul dupa 2 min isi revine..eu cred ca e cam frecata placa video..cine ma poate ajuta happy multumesc
Dau funda pentru cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Curata pc in interior de praf si scama.
optimizeaza pc cu un program tip advance care sau tuneup
ruleaza adwcleaner pentru a curata browsere
in caz ca nu rulezi un program de optimizare ruleaza ccleaner
dezactiveaza programe care se starteaza odata cu windows
in functie de sistemul operativ folosit dezactiveaza servicii de windows ce nu sunt necesare
fa o scanare totala cu malwarebytes
dupa toate acestea ar trebui sa ai un calculator ceva mai rapid. in caz contrar scrie ce anume nu merge bine.