| alexul123 a întrebat:

Salut,am o problema la mouse si anume ca nu merge nici o comanda daca apas pe scroll ( de exemplu la paginile de internet se ducea cu viteza in sus/jos daca apasai pe scroll). Solutii?

Răspuns Câştigător
| DarkLord18 a răspuns:

Urmeaza urmatorii pasi, daca nu functioneaza este posibil sa se fi miscat rola de la mouse...
control panel-> hardware and sound si la optiunea device and printers sub scrie mouse, dai pe el si si dai la whell si trebuie sa selectezi asa...
The following number of lines at a time (cat de repede sa coboare cand invarti de rotita in sus/jos) si selectezi 1. Apply si Ok si voila happy! funda?

| alexul123 explică (pentru DarkLord18):

La mine nu e problema asta, cand apas pe scroll (rotita de la mouse) nu vrea sa se miste

2 răspunsuri:
| Kadze a răspuns:

Salut. Incearca sa vezi daca face la fel la alt calculator, daca face la fel e de la mouse si trebuie reparat/schimbat iar daca nu e de la PC-ul tau.