| adi32 a întrebat:

Salut
Am o problema la pc folosesc windows xp si cand incerc sa instalez orice joc imi da urmatoarea eroare"The cabinet file. cab required for this installation is corrupt and cannot be used.This could indicate a network error, an error reading from the CD-rom, or a problem with this package"sadCine ma ajuta funda

Răspuns Câştigător
| Andr3yCzz a răspuns:

Nu am mai intalnit aceasta problema dar daca ti-o da la orice joc eu zic ca ar trebui sa formatezi PC-ul!winking