| game21 a întrebat:

Salut.Am o problema puteti sa ma ajutati? De curand mi-am cumparat un mixer behringer 502 si un microfon dynamic stage line 1100, (stiu foarte ieftin)deocamdata atat mi-am persmis. Le-am achizitionat pentru imi inregistra vocea.Deci microfonul vine bagat in mixer iar mixerul la unitatea centrala.Atunci cand dau sa-mi inregistrez vocea intr-un program, pe fundalul vocei inregistrate se aude un bazait nu stiu de unde poate fi, oare sa fie placa de sunet, sau zgomotul din camera, tin sa mentionez ca am placa de sunet realtek. sper sa ma ajutati cu un raspuns bun Multumesc.

1 răspuns:
| bihoiescu a răspuns:

Si eu am placa de sunet ca ata dar ata! cat suparta? daca suporta 5+1 este bine dar daca este mai mica tesfatuiesc sa folooseti ceva ptrivit pentru ea, dar pentru bazait poti sa o setezi placa de sunet cum vrei, pe deasupra poti folosi un program pentru sunet, pentru mai multe contacteaza-ma pe adresa de mess leo_raul (@yahoo.com)