| Dragan_Andrei_1995_YRBU a întrebat:

Salut, am o problema serioasa, nu merge bs player si nu deschide de fel film ati avut si voi problema cu bs player?! eu il foloseam sa descarc subtitrari. mai sunt si alte programe ca bs player?!

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Reinstaleaza-l daca nu ai chef sa-l iei de la 0 sa vezi unde e problema.
Daca nu, poti incerca si vlc.

| darkhell217 a răspuns:

Eu folosesc Vlc, deschide orice, dar nu cauta subtitrari automat, dar poti sa dezistalezi daca nu bsplayerul si sa il instalezi iarasi ar trebui sa mearga

| T0T a răspuns:

Din punctul meu de vedere, cel mai bun pentru filme e MPC-HC. Înainte foloseam și eu BS Player însă ăsta mi se pare mai bun. Pentru subtitrări dai un simplu search pe google.

Răspuns utilizator avertizat