| 1AlexS a întrebat:

Salut.
Am o tableta serioux s700tab ...stiu ca este una ieftina dar de asta am avut bani.Nu are 3g, pot folosi cartela de la Vodafone Orange sa ucosmote sau cu vreun modem ceva...ti sa zic ca are un slot cu o cartela desenate pe care scrie TF

1 răspuns:
| Mirela_Miguela_1994 a răspuns:

Slotul acela este pentru cars de memorie ca asa am si eu iar daca intrebi daca o poti folosii ca telefon, nu poti.dca vrei net pe ea uitate daca are wi fi iar pentru modem uitate daca are mufa usb... sper ca te-am ajutat. funda?