| IonutPopescu2002 a întrebat:

Am pe stick.ul de memorie niste filmari de la o nunta, bag cablul otg in tableta, conectez stick.ul in aceasta si cand vreau sa ma uit, filmatile imi apar sub forma de foldere, ca un fel de folder, foaie dar pe dvd merge sa ma uit. Ce aplicatie ar trebui sa descarc ca sa ma pot uita?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

VLC. Cu ăsta poți vedea absolut orice fel de fișier video (și audio).

| dannyel86 a răspuns:

Daca inregistrarea de pe stick e copiata de pe un dvd, e posibil ca aceasta sa fie intr-un format pentru dvdplayer (fisiere vob) si nu poate rula decat in playere video care accepta acest format.
Conecteaza stick-ul la un pc sau laptop si verifica daca se poate vizualiza nunta.
VLC e un player care accepta multe formate, inclusiv cele pentru dvdplayer.

| vass19 a răspuns:

Pe tableta cu Android ai putea incerca MX player, eu il am instalat de mult si merge la orice tip de format video.