| ReynolDs a întrebat:

Salut, am primit talonul de la mașina prin posta și când am desfăcut plicul i-am rupt puțin colțul, trebuie sa îl schimb iar sau nu este nici o problema? Menționez ca este rupt pe ultima parte, cea cu reviziile

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce tragi, alea sunt acte oficiale nu hîrtie de sters la fund, acum vei vedea tu ce o sa pățesti daca te vorcontrola in trafic le dai niste zdrențe de foi rupte scoase din fund.

| ReynolDs explică (pentru CristiDinBucuresti):

E rupt puțin in colț aproape insesizabil pe ultima parte, ma repet pentru tine cea pe care sunt reviziile, nici ochiul ma-tii nu vede acolo ruptura

| Alisia88888c a răspuns:

Mai bine le schimbi.