| GandalfTheWizard a întrebat:

Salut.Am primit un laptop HP si are ecranul spart si nu prea se aude ca face brrrrrrrrr cum fac alte laptopuri, stiti voi.
Dar porneste doar ca nu se vede mai nimic pe ecran pentru ca este spart.
Credeti ca l-as putea repara si cu cat? Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

Injur de 450-500 de lei daca display-ul e nou ..si 250-300 de lei daca displayul e second (folosit). Ai putea sa il folosesti la un monitor extern, sa fi sigur ca doar dispayul e defect. Vezi ca are o mufa VGA de culoare albastra, si bagi in ea cablul de la monitor.

2 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

E corect ce a scris laurentiu80, asigura-te intai ca display-ul e singura problema. Conecteaza-l la un monitor extern si vezi cum porneste. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproximativ 500 ron depinde de model+ manopera