| CristianR a întrebat:

Salut,am pus un colet la posta si am folosit track&trace ca sa vad daca a ajuns la destinatar.Coletul a ajuns pe 18.06. 2020 la destinatar iar de pe 23.06. 2020 scrie ca e reavizat.Astazi e 27.06. 2020. Ce inseamna? Imi trimite coletul inapoi?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna ca dupa prima avizare destinatarul nu s-a prezentat sa ridice coletul si i-au mai trimis un aviz. Daca nu se prezinta nici acum atunci coletul iti va fi returnat.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai l-ai sunat pe destinatar sa se duca sa il ia? Daca a fost avizat si chiar daca nu a primit avizul, e suficient sa mearga cu buletinul si poate sa il ia.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Da, dupa 10 zile.