| Catalynux a întrebat:

Salut, am schimbat numele pe facebook de 5 ori, acum vreau sa-mi schimb in numele real, am trimis o copie dupa cartea de identitate si mi-a zis sa astept a trecut o sapt si tot nu mai primesc nimic de la ei. Cum imi pot schimba numele pe facebook in cel real fara a-mi face alt cont nou?

4 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Nu ai voie decat de 5 ori sa il schimbi

| MysteriousGirl244 a răspuns:

Pai ai o problema serioasa. Si eu am trecut prin asta, stai fara griji... Dar daca nu iti mai doresti numele, iti poti schimba numele tau in numele anterioare. Eu asa am facut.

| Catalynux explică (pentru MysteriousGirl244):

Nici unul din cele 5 variante nu a fost cu numele real, acum vreau sa-mi pun numele real, mai sunt sanse?

| MysteriousGirl244 a răspuns (pentru Catalynux):

Imi pare rau... NU! Trebuie sa folosesti unul dintre cele 5