| cristiansonix a întrebat:

Salut am server de mt si cand dau sa ma connectez la server zice failed... ce sa fac am cont am pornit serveru da da eroarea asta cand am facut contul a zis cont creat cu succes e ce sa fac funda vot cine imi da cel mai bun/apropiat raspuns. vreti funda raspundetihappy?

1 răspuns:
| Alexyu a răspuns:

E facut cu Hamachi sau pe IP? Daca e cu hamachi vezi sa fie Hamachi aprins. Verifica MC-ul trebuie sa fie: 1. Daca e facut pe IP pui la MC ip-ul tau. 2. Daca e pe hamachi pui IP-ul de la hamachi. Altfel nu stiu thinking incerca sa il mai faci odata