| xXxLamborghiniXx a întrebat:

Am si eu cateva intrebari mai multe legate de cursorul de la mause:

1: Cum imi schimb cursorul si sa apra o bulina mare langa el am vazut in niste videoclipuri
2: Cum fac sa se auda un sunet atunci cand dau click?

Vreau si sa spun ca am Windows 7 si daca se poate sa imi explicati cat mai clar dau funda

1 răspuns:
| Marius_Victor_1989 a răspuns:

Da click pe start, bulina din stanga jos, si scrie la search "mouse". baga-ti nasul pe acolo si gasesti.

ce ai vazut tu in clipuri filmate alea, sunt de la programul de inregistrat ecranul ca, sa se vada unde dai click