| Bogdanlmb a întrebat:

Salut, am și eu net de la UPC și îmi trebuie un nr de telefon, vreau sa nu mai am net de la UPC, un nr de telefon va rog

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ai naibii...
Nu ai vreo factura cu un alt numar de telefon pe ea la care ai putea sa suni?

Sau mergi direct la ei la un punct daca nu.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Numarul pentru servicii cu clientii este: 031 100 0872.

| Bogdanlmb explică (pentru DoarBogdan):

Știu ca am sunat, dar ma pune sa aștept și am așteptat o ora și tot nimic

| DoarBogdan a răspuns (pentru Bogdanlmb):

Ai naibii...
Nu ai vreo factura cu un alt numar de telefon pe ea la care ai putea sa suni?

Sau mergi direct la ei la un punct daca nu.

| gurzungs2004 a răspuns:

UPC România/Serviciu clienți
Si de aici te vei descurca cu rezilierea contractului.Bafta!