| Villa7 a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor...
Pana recent am avut instalat browserul Opera, si l-am dezinstalat si am instalat Google Chrome, dar problema este acum ca atunci cand incerc sa deschid mail-urile din fereastra de messenger imi da o eroare in care zice ca nu am un browser instalat... nici cand incerc sa acceses un link trimis pe messenger nu mi se deschide, numai daca il copiez si il lipesc in Google Chrome.
Ce pot sa fac pentru a mi se deschide toate aceste prin Chrome?

Răspuns Câştigător
| Icar25 a răspuns:

Seteaza google chrome ca browser default. Start > control panel > Add or remove programs > Set program acces and defaults. pasii astia sunt pentru win Xp.

1 răspuns:
| mishu90 a răspuns:

Intri in chrome-dai la setari (in drepta e o cheie)-elemente de baza-si jos scrie SETATI GOOGLE CHROME CA BROWSER PRESTABILIT.si dai click