| elcosmin a întrebat:

Am incarcat telefonul cu 7 euro credit, iar eu am oferta activa de 5 euro. Tin sa mentionez ca sunt la Vodafone fara abonament. M-am trezit cu 0, 00 euro, si cu acest mesaj: "Ai primit 3.00 Euro credit in avans pentru reactivarea ofertei curente, pe care il vei returna la urmatoarea ta reincarcare. Reincarca minim 3.00 Euro credit in urmatoarele 7 zile pentru a-ti mentine oferta activa." Poate sa-mi explice cineva situatia, ca nu prea inteleg!?

Răspuns Câştigător
| NightcoreMusic a răspuns:

Ai imprumutat "credit in avans" si cand ai reincarcat ai ti-au luat ceea ce ai imprumutat, cand activezi o oferta dureaza intre 5secunde si 10 minute sa se activeze, tu ai activat oferta de 5 euro dar ei in acelasi timp ti-au luat 3 euro (cei imprumutati) acum tu mai ai doar 4 euro, oferta nu se mai poate activa, tu probabil ai intrat pe net sau aveai deja datele active si ti s-au consumat si ceilalti 4 euro
- CASE CLOSED

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Pare ca ti s-a activat de 2 ori optiunea.

| sweetys a răspuns:

Ai activa chestia aia cu credit in avans. Suna la relatii sa iti dezactiveze chestia aia. Poti si singur, dar nu mai stiu la ce se trimite mesaj, plus ca atunci cand iti incarci sa iti opresti datele.

| elcosmin explică (pentru sweetys):

La ce numar ar trebui sa sun?