| Milenium2904 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare, am instalat un program de teste pentru scoala de soferi in limba greaca, pentru ca vreau sa dau in grecia si nu imi descifreaza intrebarile imi arata numai semnele intrebari in loc de scris, ce pot sa fac, va multumesc, astept raspuns urgent...

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Vezi...ei au altfel de litere grecesti, pe cind pc are litere latine. daca ai alfabetul grec in pc s-ar putea sa iti si scrie literele grecesti...

| justmeraul a răspuns:

Trebuie sa ai windows in versiunea greaca, doar asa o sa-ti mearga!