| Ghita_Stelistu_1993 a întrebat:

azi am primit un mesaj de pa PayPal nu stiu daca vi s-a intamplat si voua chestia asta ma uitam linistit pe la mesaje si am vazut un mesaj de la ei ca eu am platit 58$ faza este ca eu nu am bagat bani pe acel cont era gol doar ce il facusem sa-l am acolo. Ce pot sa fac in legatura asta? Ceva sugestii?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Poate fi o tentativă de phishing. Fă un forward spre Paypal (dar NU folosind link-uri din acel mail!) să răspundă ei despre ce e vorba.

3 răspunsuri:
| Ghita_Stelistu_1993 explică:

Si daca imi inchid contul are ceva?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Ghita_Stelistu_1993):

De ce ti-ai inchide contul pentru atita tot?

| mihai69 a răspuns (pentru Ghita_Stelistu_1993):

N-are rost.