| anonim_4396 a întrebat:

Salut
am si eu o intrebare
in pc meu am 2 partitii C si D.
Am instalat windows 7 in partitia C iar cand am pornit windowsul in My Computer aparea doar partitia C.
Cum pot face sa reapara partitia D. Mentionez ca am 250 GB din care 80 In C si inca ceva este faptul ca nu am formatat partitia D la instalare.

2 răspunsuri:
| JuStKid a răspuns:

Pc-ul nu suporta sistemul seven adica merge si cu el dar mai bine merge cu xp! aceste erori apar atunci cand procesoru nu reuseste sa proceseze toate informatiile cum ar fi partitita ta D! incearca sa bagi xp.sau baga din nou seven si cauta sa reformatezi si partitita d si instalezi in c! oK? bfta multa!

| boooooring a răspuns:

Poate ai uitat sa o creezi. exista programe cu care poti creea alta partitie dupa ce ai instalat windowsul cauta pe www.videotutorial.ro;)