| Dany9274bdh a întrebat:

Salut, am si eu o întrebare. Maica-mea trebuie sa își schimbe buletinul pe adresa noua unde trebuie sa își facă și fratele meu primul buletin la 14 ani. Se poate sa fac programare la buletine pentru amândoi odata sau trebuie sa fac pentru maica-mea prima oara sa așteptăm să îi vină buletinul si dupa sa ii fac și fratelui meu? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru amandoi, nu are sens sa astepti niste saptamani doar sa vina un buletin.
Probabil va trebui sa alegi ore diferite fiind vorba de doua persoane.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se poate face pentru amandoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca cineva să ia in spațiu o persoana trebuie să prezinte buletin si act de proprietate.
Si motivul pentru care face noul buletin.