| nimicitorul a întrebat:

Salut am si eu o itrebare ce telefon sa imi cumpar dintre Samsung galaxy fame si galaxy young ..se aude tare sunetul la fame.

5 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Samsung young eu recomand, arata bine si se misca destul de bine happy

| Greece2000 a răspuns:

Salut Nimicitorul, problema e in felul urmator telefonul este facut sa voresti la el nu il iei neaparat pentru ca se aude tare sunetul la fame..sau sa asculti muzica la blana sa vada lumea ca ai mp3..iti recomand sa iti iei galaxy-ul e mult mai bun decat young parerea mea. Funda?

| nimicitorul explică (pentru Greece2000):

Galaxyul care ma fame nu ca vad ca nu ai precizat numele.

| lianaiovan a răspuns:

Eu recomand Samsung galaxy young, merge super si am si eu.

| ithx a răspuns:

Crede-ma Fame. Eu am Young si dupa un an si un pic mi s-a umflat bateria si stau toata ziua cu el la incarcat. Si cat despre sunet, intr-adevar la Young se aude incet