| Elenika a întrebat:

Am si eu o problema. Am scris un atestat de vreo 15 pagini in Word (2010) si acum la sfarsit imi creeaza probleme cu numerotarea paginilor, antetul si subsolul. Adica: atunci cand pun numerotate de pagini, imi pune prima pagina "1", a doua "2" a treia "3" iar a patra pagina "2" a cincea "3". si tot asa.(nu mi le numeroteaza corect, cel mult pana la 3 iar Antetul nu mi-l pune pe toate paginile... sad ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Cred ca de asta ai nevoie: http://office.microsoft.com/......26513.aspx