| NuStiuNimic a întrebat:

Salut am si eu o problema cu Call Of Duty Modern Warfare 3, defiecare data cand intru si ma joc cand apas deodata mai mult de 2 butoane ca ex : Shift, W, si mai ales click dreapta se misca sacadat si imi ramane imaginea intr-un loc si nu mai merge sa ma misc merge el in ce parte am apasat eu ultimadata ii ca si cum ar primii tarziu comanda dar numai cand apas pe mai multe butoane + clck dreapta Va Rog o solutie PLZ! dau funda raspunsului bon

1 răspuns:
| calmopenmind18 a răspuns:

Probabil de la placa video. Nu ai ce sa ii faci. Ia-ti alt calculator...sau piese la el.