| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu google play :

Nu ați accesat aplicația Magazin Google Play (pictograma coș de cumpărături alb) pe dispozitiv cu acest cont de e-mail.
Aflați mai multe

Imi apare continutul asta.Am un Samsung Galaxy s2 si doresc niste aplicatii,teme,jocuri etc.! Dau funda, va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Raul1994 a răspuns:

Am avut si eu o problema asemanatoare, si eu am un s2 si l-am dus la un reprezentat Orange si m-a ajutat, asa iti recomand si ti-e sa faci.

| Catalin_Ktl_1992 a răspuns (pentru Raul1994):

Mersi Raul, dar poate gaseste cineva o solutie..am fost la mare plecat si am descarcat toate prostiile..si nu mi-am dat seama sa stau si eu pe wi-fi pacolo..mersi!

1 răspuns: