| NuStiuNimic a întrebat:

SAlut! am si eu o problema cu netu :

Deci am un router wireless am un pc si un laptop. si inainte nu imi mergea netu pe laptop si a venit unu de la romtelecom... sa mi-l faca sa mearga si dupa ceva timp la facut dar a zis ca nu poate sa il faca wireless ( fara fir) penntru ca nu am internet controller, am foacut rost de el dar cand dau pe Set up a new connection of internet, dau pe Set up a wireless ad hoc ( computer-to-computer) network si scriu la nume : de ex : Test si pw aaaaa imi scrie : Windows could not set up Test sau ce nume ii pun plz ce ar trenui sa fac Fundoaie

1 răspuns:
| Tzutzy09 a răspuns:

Ai driver wierless?smug daca am inteles eu bine asta ar fi problema, cauta-ma tzutzy_tzutzy09, o sa te ajut