| FaceOff a întrebat:

Am si eu o problema la calculator! Am Windows 7 Ultimate!
De o bucate de vreme nu imi mai merge sunetul DELOC nu stiu ce sa mai fac am reinstalat driverusi tot nu merge! Daca dau la C. P. > Sound la speakers imi apare Not plugin in! Imi puteti spune cum pot rezolva? Dau funda la un raspuns folositor!

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

Clic dreapta pe computer/proprietati/device maneger/expand sound.../clic dreapta pe hig.../uninstal/restart/dupa incarcare windows-ul isi incarca driverele necesare.

3 răspunsuri:
| Gabonne1982 a răspuns:

Cauta pe net driver-ul placii de sunet, dedicat special pantru Windows 7.Alte drivere nu iti recunoaste

| FaceOff explică:

Realtek AC 97 Audio Driver for Windows 7 e bun?

| madymj a răspuns:

Sa chemi pe cineva care stie sa nu blochezi ceva
si eu am windows 7 ultimate dar nu am probleme
eu iti recomand sa chemi pe cineva sa se uitewinking happy