| WarD3n a întrebat:

Salut am si eu o problema legata de monitorul calculatorului.
Cand pornesc unitatea nu se aprinde si ledul monitorului clipeste ca si cand unitatea nu ar fi pornita. Abia dupa 5 minute dupa ce desktop-ul a aparut atunci se aprinde dar nu imi pot da seama de ce...
Dupa restart merge perfect, se aprinde monitorul dar prima oara cand il pornesc in urmatoarea zi cand imi reiau lucrul la calculator monitorul nu da semne de viata. Deci numai dupa restart se comporta normal ...la prima pornire nimic. Daca stiti cum pot rezolva problema asta help plz dau fundita :X

P. S scuze daca categoria nu a fost bine aleasa.

1 răspuns:
| Alien a răspuns:

Placa video e stricata!