| boss97 a întrebat:

Salut.Am si eu o problemă legată de un transfer de bani... șefa mea mi-a băgat salariul pe card pe data de 15 ( cardul meu este la RaiffeisenBank Romania),sefa având cont la bancă germană, și a trecut o săptămână și încă nu mi-au intrat banii... știe cineva care ar putea fi cauza?

3 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Roaga-ti sefa sa-ti de extrasul de cont si mergi la banca unde tu ai contul. trasferul interbancar se proceseaza in maxim 15 minute.

| Doja a răspuns:

Verifica daca ai tranzactii in asteptare. Daca intr-adevar e o problema de 10 zile lucratoare, atunci mai poti astepta un pic.

| Opianne a răspuns:

Ești sigur că ți-a transferat banii? In general un transfer intre bănci durează 10 zile lucrătoare maxim