| CosmynGGGG a întrebat:

Salut.Am si eu o problema. Tata are un nokia 1680 si i s-a spart displayul...in rest merge.Si el nu are contactele(agenda)salvata pe cartela o are salvata in telefon si ca sa nu mai cumpere alt display pentru ca oricum vrea sa isi cumpere alt telefon, daca vreti sa ma ajutati si pe mine cu un video cine are acest telefon sa imi arate pe ce butoane sa apas ca sa pot salvat contactele pe cartela.

1 răspuns:
| tusha a răspuns:

Deci faci in felul urmator:gasesti un telefon ca a lu tactu si apesi in acelasi timp pe taste si salvezi contactele. Funda!