| Andrei19Daniel a întrebat:

Am și eu o problema...Telefonul meu ( Samsung Galaxy A5 2016) nu ii mai merge wi fi deloc. Îmi apare pe butonul de wi fi un albastru transparent și zice că se conectează minute bune. Dar nu se conectează deloc. Mă ajută cineva?

3 răspunsuri:
| Mihai11 a răspuns:

Am pățit asta la datele mobile.
Oprește telefonul și repornește-l.
La mine și-au revenit datele după ce am făcut asta.

| Gen_Ady_1996 a răspuns:

Am şi eu exact aceeaşi problemă nu merge wifi dar merge 4g tu ai verzolvat problema?

| Ditescu_Tiberiu_1907 a răspuns:

Si eu am probleme cu wi fi : imi arata semnul exclamarii cand folosesc date mai multe, cred ca mai e in garantie...