| nifron a întrebat:

Am si eu probleme cu netul nu ma pot conecta pe nici un site deoarece imi apare mesajul: Certificatul de securitate al site-ului nu este inca valabil! Iar jos scrie mai multe si imi apare optiunea duma inapoi la o zona sigura. Cine imi poate spune am bagat si windows nou si degeaba tot asa imi face. funda

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Solutie : Regleaza-ti data si timpul la calculator, pune data si ora din prezent din control panel.