| InStYle a întrebat:

am si eu un telefon Nokia care nu mai merge sa imi pun muzica pe el dupa calculator mergea inainte cablul de date e bun merge si telefonul e setat la PC adica calculator dar nu imi apare pe calculator telefonul, inainte mergea!

1 răspuns:
| amanda33 a răspuns:

Pai, seteaza sa iti vada cardul de memorie. ( stocare de masa ar trebui sa fie optiunea)
apoi pc-ul iti va vedea telefonul ca un simplu stick

daca nu merge si asa incearca sa conectezi cablul de date si telefonul in alt port usb. poate e defect portul respectiv