| AdyDinamo123 a întrebat:

Salut, am sters aseara 2 windowsuri din calculator.la primul a fost success, dar la al doilea imi scrie default windows.va rog din suflet spuneti-mi ce sa fac

2 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Nu ai cum sa le stergi pe amandoua si default window inseamna ca este singurul windows existent si calculatorul are nevoie de acel windows. Daca vrei sa stergi tot si sa reinstalezi windows de la 0, foloseste CD cu windows.

| titi a răspuns:

Default Windows e ala care iti functioneaza.Vezi ca incurci directorii Windows pe acolo.