| MititeluIonut a întrebat:

Am sunat astazi la Romtelecom ( da inca mai am net prin Romtelecom, o mare porcarie stiu ) pentru asistenta la internet si mi-au spus ca vor trimite o echipa luni! As dori sa stiu daca trebuie sa platesc ceva pe chestia asta, sau este gratis? happy big grin

Răspuns Câştigător
| MozZatY a răspuns:

Este abolut gratis happy Atata timp cat le platesti abonament ei sunt obligati sa iti asigure suport tehnic gratuit. Citeste in contract pentru siguranta ta happy

1 răspuns:
| CVane a răspuns:

Este gratis, ei sunt obligati sa ofere asistenta.