| EmYyYEmilian a întrebat:

Am terminat clasa a 12-a si in legatura cu carnetul de note pentru reducerea la cfr, am vizat pe tot anul 2019, mai merge reducerea dupa bac, adica tot anul 2019 sau dupa bac nu o sa mai beneficiez de reducere?

Răspuns Câştigător
| Alphacrow21 a răspuns:

O sa mearga, dacă ai vizat pe tot anul 2019.

1 răspuns:
| DanielPH a răspuns:

Tu daca erai clasa a XI si terminai acum anul, tocmai in septembrie, cand incepe scoala erai catalogat drept elev de clasa a XII, asadar consider ca pana in septembrie mai este valabil.
Intreaba la scoala daca mai este cineva, sau intreaba-ti diriginta/dirigintele.
Succes!